استفاده از شیشه پنجره معمولی در ساخت لیوان فرانسوی

سیستم های پیمپن تاشو

سیستم‌های پیمپن تاشو مدل‌هایی با سه بال یا بیشتر و همچنین سیستم‌هایی با بال‌های غیرفعال هستند هنگام باز کردن پنجره ها، بال های غیرفعال به سمت راست یا چپ جمع می شوند.

به این ترتیب حداکثر باز بودن تضمین می شود به خصوص در اتاق های بزرگ ترجیح داده می شود علاوه بر این، شیشه پنجره معمولی pimapen با زاویه دید گسترده و مزیت حرکتی خود در بین سیستم‌های چند کاناله متمایز می‌شوند به خصوص با عدم ایجاد مانع در زاویه دید توجه را به خود جلب می کند.

 

سیستم های پیماپن گیوتینی

سیستم های پیماپن گیوتینی دارای ویژگی مدل پنجره با حرکت کشویی عمودی هستند ارسی های پنجره بر روی دو ریل موازی با یکدیگر حرکت می کنند. 

علاوه بر این، نمای بالایی معمولاً ثابت می ماند البته می توان گفت سیستم هایی وجود دارد که در هر دو بال حرکت می کند این سیستم ها راه حل های مناسبی برای تهویه اتاق ها در فضاهای دیواری کوچک ارائه می دهند.

سیستم های پیماپن از جمله مصالح ضروری بسیاری از ساختمان ها در سال های اخیر هستند این گزینه های جایگزین با گزینه های رنگی مختلف، الگوها و راه حل های مناسب برای هر ساختار ارائه می دهد. 

مدل های پنجره پیماپن که جایگاه مهمی در عایق صدا به خصوص در گرما دارند، امکان صرفه جویی در مصرف سوخت به خصوص در فصل زمستان را فراهم می کنند. 

علاوه بر این، به دلیل ساختار بادوام و مستحکم، تحت تأثیر شرایط فصلی قرار نمی گیرند و استفاده طولانی مدت را ارائه می دهند شما می توانید با استفاده از سیستم های پنجره پیماپن در منازل یا محل کار خود موقعیت بسیار سودمندی به دست آورید و در عین حال راهکارهای مناسبی را در ساختمان های خود بدست آورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.